Mbërritja e 1170 vaksinave anti-COVID , sot injektohet doza e dytë te ‘Air Albania’

Mbrëmjen e djeshme, në Tiranë mbërritën 1170 dozat e para të vaksinës së Pfizer.

Kryeministri Rama dhe shefja e Spitalit Infektiv Najada Çomo dhe të tjerë mjekë që bënë dozën e parë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *