Top News – Blinken vizitë në Evropë/ Do të ravijëzojë politikën e re të administratës Biden

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, udhëton të hënën drejt Brukselit, për të takuar udhëheqësit e NATO-s dhe të Bashkimit Evropian. Blinken do të ndjekë një takim të ministrave

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *