Veliaj: PD dhe LSI kerkon te riktheje cibanet e drejtesise | Lajme – News

Nga Njësia 10, në takimin e radhës me banorët e kryeqytetit, kryebashkiaku Erion Veliaj u ndal tek kandidatët e opozitës për zgjedhjet e 25 Prillit. Veliaj tha se çibanët e drejtësisë, opo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *